Beskrivning
Zeus shoppingkasse är perfekt för mässan och konferensen. Väskan är gjord i non-woven och är en smal och elegant modell av kasse. Handtaggen är 29 cm långa och passar utmärkt att bära över axeln.
Trycket på väskan går placera på både fram och baksida och du anpassar det i designverktyget. Här bestämmer du vilken färg väskan ska ha samt utseendet på trycket.
Du kan alltid kontakta oss på info@expofy.se eller 0771-75 35 00 om du behöver hjälp eller rådgivning.
| Material | PP Plastic non woven, 80 g/m2 |
| Längd | 36 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Vikt | 34 gram |
| Tryckmetod | Screentryck (1-3 färger) eller Digital transfer (full färg) |
| Tryckytor | Fram- och baksida |
Färg väska (PMS referensfärg)
| Vit | Vit |
| Gul | 122c |
| Röd | 186c |
| Orange | 1585c |
| Lila | 7678c |
| Mörklila | 2685c |
| Rosa | 219c |
| Blå | 3005c |
| Mörkblå | 286c |
| Marinblå | 289C |
| Grön | 341c |
| Ljusgrön | 368c |
| Grå | 430c |
| Svart | Svart |
Passar perfekt tillsammans med:
-
Quebec kortärmad tröja – Herr
Från / st Välj (3 varianter) -
Hero kortärmad t-shirt – Herr
Från 62.00 kr /st Välj (3 varianter) Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
Nevada bomullskasse
Från 31.00 kr / st Välj (3 varianter) Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
Trucker keps
Från Från / st / st Lägg i varukorg -
Sun Ray solglasögon
Från 13.50 kr / st Välj (3 varianter) Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan

























