Juice powerbank – 4000 mAh – Trådlös laddning
Från 167.00 kr / st (209.00 kr inkl.moms)
Slut i lager
Beskrivning
Juice powerbank är en powerbank med aluminiumhölje som stödjer trådlös laddning på 5w. Batteriet har en kapacitet på 4000 mAh vilket räcker till att fulladda din mobil en gång. När powerbanken är hopkopplad vid laddning visar en LED-indikator hur mycket av batteriet som finns kvar. Du laddar sedan upp powerbanken igen med den medföljande mikro-USB. Juice powerbank leverars i en vit presentförpackning.
- Micro USB-port: 5 V/2 A
- utgång: 5 V/2 A
- Trådlös utgång: 5 W
Trycket på powerbanken placera på ovansidan och du anpassar det i designverktyget. Här bestämmer du vilken färg powerbanken ska ha samt utseendet på trycket.
Du kan alltid kontakta oss på info@expofy.se eller 0771-75 35 00 om du behöver hjälp eller rådgivning.
| Material | 50% vetehalm och 50% ABS-plast |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 6,8 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Vikt | 140 gram |
| Tryckmetod | Tampontryck (1-4 färger) |
| Tryckyta | Ovansidan |
Färg powerbank (PMS referensfärg)
| Röd | 186c |
| Blå | 286c |
| Silver | Silver |
| Svart | Svart |
Passar perfekt tillsammans med:
-
Asama powerbank – 5000 mAh
Från 184.00 kr / st Lägg i varukorg -
Nash kulspetspenna med vit kropp
Från 6.40 kr / st Lägg i varukorg -
Paraply Kyle 23″ – Automatisk öppning
Från 5 890.00 kr Välj (48 varianter) Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
Azurite ekologisk t-shirt – Dam
Från / st Välj (3 varianter) -
Hero kortärmad t-shirt – Dam
Från 62.00 kr / st Välj (3 varianter) Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
















